Apartmány Bibione

Agency Italia v Bibione, Taliansko je realitná spoločnosť s veľkými skúsenosťami a ponúka veľkú ponuku bytov v Bibione Spiaggia, Bibione Lido dei Pini, Bibione Lido del Sole.
Náš byt v Bibione je kompletný so všetkým potrebným komfortom, aby bola Vaša dovolenka naozaj nezabudnuteľná.

Naše vily so záhradou sú ideálnym ubytovaním pre rodiny s deťmi: tie, ktoré sa môžu hrať vonku, keď nie sú na pláži, sú vynikajúcou voľbou aj naše dediny s bazénom, ak si želáte, aby Vaša dovolenka v Bibione ponúka niekoľko alternatívnych dní.

Naše byty sa nachádzajú v blízkosti mora v Bibione Spiaggia, Lido dei Pini a Lido del Sole, na výhodných miestach v centre, so všetkými službami priamo pod domami.

V našich apartmánoch, domoch, rezidenciách s bazénom v Bibione, dokonca aj Vaši miláčikovia sú vítanými hosťami. Neváhajte a naplánujte svoju dovolenku v Bibione so svojím psom alebo mačkou!
Naši pracovníci vám pomôžu zvoliť najvhodnejšie ubytovanie pre Vašu dovolenku v Bibione.

Naša agentúra sa špecializuje na obchodovanie s nehnuteľnosťami a navrhuje našim zákazníkom byty, vily, bungalovy rôznych veľkostí.

Dôverujeme našej profesionalite a budeme vás sledovať v každom okamihu vyjednávania nehnuteľností, od výberu nehnuteľnosti po notársku zápisnicu.

Navštívte naše webové stránky a nájdete všetky naše nehnuteľnosti vždy aktuálne.
Sme vašou najlepšou voľbou na nájdenie vášho domu v Bibione!