Apartmány v Bibione

Realitná agentúra Italia, so svojimi dlhoročnými skúsenosťami, ponúka širokú škálu apartmánov v Bibione Spiaggia, Lido del Sole a Lido dei Pini.

Naše apartmány v Bibione sú vybavené všetkými komfortnými zariadeniami potrebnými na to, aby vaša dovolenka bola naozaj nezabudnuteľná.

Naše domčeky so záhradou sú ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré sa bezstarostne a pokojne môžu hrať vonku. Dokonca aj naše dediny s bazénom sú skvelou voľbou, ak chcete, aby ste na dovolenke pri mori v Bibione mali každý deň iný. Všetky naše apartmány v kondomíniu sa nachádzajú v blízkosti mora v Bibione Spiaggia, Lido dei Pini, Lido del Sole, v polohách v blízkosti centra, so všetkými službami priamo pod domom.

V našich apartmánoch, domčekoch, rezidenciách s bazénom v Bibionesú vítanými hosťami aj váš pes alebo mačka. Neváhajte a zorganizujte si svoju dovolenku v Bibione so svojím verným domácim zvieratkom.

Náš personál vám pomôže vybrať najvhodnejšie ubytovanie pre vašu dovolenku v Bibione.

Naša agentúra sa špecializuje aj na nákup a predaj nehnuteľností a ponúka našim klientom apartmány, vily, bungalovy rôznej metráže.

Dôverujte našej profesionalite: budeme vás počúvať v každom okamihu rokovaní o nehnuteľnosti, od výberu nehnuteľnosti až po akt predaja.

Navštívte našu webovú stránku a nájdete všetky naše najaktuálnejšie a komplexné ponuky realít: najlepší výber pre váš dom v Bibione!